Par darbu paraugiem!

Katras lapas labajā pusē ir izvēlne ar dažādiem mūsu darbu paraugiem.

Sadaļā “Preses relīžu paraugi” jūs atradīsiet preses relīžu un rakstu paraugus, kādus mēs tos sūtam uz medijiem. Šie nav visi mūsu darbi (jo to ir pārāk daudz, lai visus liktu šajā lapā), bet gan daži no labākajiem, ar kuriem lepojamies paši un kurus labprāt rādām arī citiem. Pie katras preses relīzes vai raksta atradīsiet arī norādi uz vietni vai mediju, kur tas ticis publicēts, kā arī saiti uz attiecīgo publikāciju (protams, ja to iespējams norādīt). Šīs sadaļas uzdevums ir parādīt, kādu produktu jūs saņemsiet un kādu publicitāti jūs varat gūt, ja izvēlēsieties sadarboties ar mums.

Sadaļā “Oriģināltekstu paraugi” jūs varat iepazīties ar labākajiem paraugiem tekstiem, kurus esam rakstījuši saviem klientiem. Iespēju robežās esam centušies pievienot ne tikai uzrakstītā paraugus teksta formātā, bet arī to, kā tie izskatās gala rezultātā, kad ir ievietoti bukletos, prezentācijās, reklāmās vai citos mārketinga materiālos. Šīs sadaļa palīdzēs jums radīt priekšstatu par to, kādi apmēram izskatīsies jūsu teksti, kad mēs būsim tos uzrakstījuši.

Sadaļā „Preses foto paraugi” jūs atradīsiet fotoreportāžas un citu foto darbu piemērus, ko esam taisījuši saviem klientiem. Ņemiet vērā, ka tie nav mākslas foto. Visi darbi, kas tur redzami, ir radīti konkrētām situācijām un konkrētām praktiskām vajadzībām. Piemēram, publicēšanai ziņu portālos, laikrakstos vai žurnālos, kā arī izmantošanai uzņēmumu mājas lapās, korporatīvajos izdevumos un citos mārketinga materiālos. Tā kā šie ir tie žanri, kuros specializējamies, apmēram tāpat izskatīsies arī jūsu attēli, ja vien izvēlēsieties, lai tos fotografē un apstrādā mūsu speciālisti.

Sadaļā „Video sižetu paraugi” jums ir iespēja aplūkot video relīžu un citu audiovizuālo materiālu piemērus, kurus esam gatavojuši saviem klientiem. Darbi, kas tur atrodami, tiek izmantoti gan mārketinga un pārdošanas vajadzībām klasiskā izpratnē (piemēram, rādīti klientiem, ievietoti mājaslapās, demonstrēti prezentācijās), gan arī tiek sūtīti uz dažādiem interneta ziņu portāliem, kuros nereti tiek publicēti. Šī sadaļas uzdevums ir parādīt, kādi izskatīsies jūsu video materiāli, ja jūs vēlēsieties, lai tos veidojam mēs.

Social tagging: > > > > > >

Comments are closed.