Preses foto

Preses foto un citu publicitātes attēlu izgatavošana (fotosesiju plānošana, fotografēšana, bilžu apstrāde un nodošana medijiem).

Turpat vai par nerakstītu likumu ir kļuvusi tradīcija kopā ar preses relīzēm un rakstiem uz medijiem sūtīt arī speciāli publicitātes vajadzībām radītus foto attēlus. Tā kā reti kurš raksts šodien iztiek bez bildes, šādu fotogrāfiju pievienošana parasti tikai atvieglo žurnālistu darbu. Protams, ja vien tie ir pareizi sagatavoti un atbilst zināmiem preses standartiem.

Starp attēliem, kurus parasti sūta uz medijiem, ir gan fotoreportāžas (attēlu sērija, kas ilustrē kādu notikumu), gan rakstu autoru portreti, gan preču vai produktu attēli (pie komerciāla rakstura publikācijām), gan arī vienkārši bildes, kas veltītas attiecīgo rakstu tēmām.

Preses foto un citu publicitātes attēlu fotografēšana
Vienīgais, kas jāatceras – šiem attēliem ir jāatbilst noteiktiem preses standartiem (žanram) un tie nedrīkst būt „nočiepti” no interneta. Autortiesību organizācijas nesnauž, un publicējot attēlus bez to autoru atļaujas, mediji var iekulties nepatikšanās. Savukārt jūs, tādus izmantojot, varat uz ilgu laiku sabojāt savu reputāciju un attiecības ar žurnālistiem.

Šī projekta mērķis ir padarīt preses foto izgatavošanu par ērtu un patīkamu procesu, uzticot to nozares speciālistiem. Speciālistu radītās bildes jau ne reizi vien ir izmantotas medijos. Tādus attēlus mēs varam izgatavot arī jums. Vienalga, tas ir kāda raksta autora, uzņēmuma vadītāja vai klienta portrets, notikuma fotoreportāža vai vienkārši produkta attēls, nozares profesionāļu veidotās bildes izskatīsies tā, kā tām jāizskatās, lai attēlus savām vajadzībām varētu izmantot prese.

__________

Pasūtīt preses foto vai citu publicitātes attēlu izgatavošanu, kā arī uzzināt par izmaksām, var rakstot uz e-pastu info@presesrelizes.lv vai zvanot pa tālruņiem +371 28607446 un +371 26585625.

Comments are closed.