Oriģinālteksti

Tekstu rakstīšana un sagatavošana (mājaslapām, bukletiem, prezentācijām un citiem mārketinga materiāliem).

Ir pagājis tas laiks, kad mājaslapas, reklāmas bukleta vai prezentācijas tekstu rakstīšanu varēja uzticēt studentam, kurš ar šo uzdevumu pietiekami labi, ātri un lēti tika galā. Šodien vairs tas nestrādā. Ir krietni pieaugusi ne tikai rakstītā vārda loma, bet arī prasības pret pašu teksta kvalitāti.

Ja kādreiz pietika ar kaut kādu nebūt – pat visgarlaicīgāko tekstu, lai tikai tas būtu ielikts mājaslapā (mēs paši tos savulaik dēvējām par „tekstiem, kurus neviens nelasa”), tad šodien lasītājs jau ir jāprot aizraut ar saturu. Tas nozīmē, ka tekstā ir jābūt gan idejai, gan sižetam, gan zināmai teksta struktūrai, kas to padara par interesantu un saistošu lasāmvielu. Tieši tādi teksti arī palīdz radīt vajadzīgo noskaņu, izstāstīt uzņēmuma stāstu vai vienkārši vairāk pārdot.

tekstu-rakstisana-003
Labam rakstītājam jāprot vienlaikus gan interesanti pastāstīt par produktu vai pakalpojumu, atrodot atbilstošu kontekstu, gan arī jāatbilst citiem profesionālajiem standartiem. Piemēram, jāspēj iekļauties vajadzīgajā zīmju skaitā, kas ir ļoti svarīgi, lai tekstu pēc tam būtu ērti tulkot, izmantot drukātajos mārketinga materiālos, prezentācijās, vai arī mājaslapas un sociālo tīklu satura veidošanā.

Tāda teksta radīšanai vajadzīga pieredze, kuras parasti nav studentiem, bet ir cilvēkiem, kas ilgus gadus ir strādājuši ar rakstīto vārdu ikdienā. Tie ir profesionāli rakstnieki, žurnālisti, sabiedrisko attiecību un mediju attiecību speciālisti, kuru darba pienākumos ietilpst dienu no dienas savām auditorijām stāstīt uzmanību raisošus stāstus.

Šī projekta mērķis ir palīdzēt arī jums ātri un ērti tikt arī pie sava stāsta, netērējot laiku profesionāļu meklēšanai. Vienkārši sazinieties ar mūsu kolēģiem, un viņi paveiks šo darbu jūsu vietā.

__________

Pasūtīt tekstu mājaslapai, bukletam vai citam mārketinga materiālam, kā arī uzzināt par izmaksām, var rakstot uz e-pastu info@presesrelizes.lv vai zvanot pa tālruņiem +371 28607446 un +371 26585625.

Comments are closed.