Video sižeti

Video sižetu veidošana un producēšana (video relīžu, ziņu sižetu vai citu līdzīga rakstura video materiālu gatavošana).

Attīstoties sociālajiem medijiem un tīkliem, daudzi interneta lietotāji rakstītā vārda vietā priekšroku dod dažādu video materiālu caurlūkošanai. Šo tendenci redz un tai pielāgojas arī visi lielākie un nopietnākie mediji, kuri savās vietnēs veido vai nu speciālas video sadaļas, vai arī vienkārši papildina savu saturu ar šāda veida materiāliem.

No lietotāju viedokļa raugoties, tas ir pilnībā saprotami, jo kādēļ gan tērēt laiku lasīšanai, ja to pašu var redzēt un dzirdēt audiovizuālā formātā. Arī sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistiem izplatīt šādus materiālus auditorijai ir krietni vien vieglāk. Pietiek vien ievietot atbilstošu saiti un video jau ir apskatāms ne tikai YouTube vai Vimeo profilos, bet arī jūsu Draugiem, Facebook, LinkedIn vai Twitter kontos.

video-sizetu-veidosana-001
Tomēr jāatzīst, ka video materiālu izgatavošana ir ievērojami sarežģītāka. Ja labas preses relīzes uzrakstīšanai pietiek ar rakstītprasmi, atbilstošām zināšanām un iemaņām darbā ar medijiem, tad video relīžu vai video sižetu izgatavošana prasīs krietni vien vairāk. Bez ierastajām zināšanām par mediju darbu un ziņu uzbūvi, vēl ir jāprot arī filmēt, intervēt, ieskaņot un montēt. Nemaz nerunājot par tādām lietām, kā scenārija sagatavošana un video pēcapstrāde (krāsu korekcija, skaņas līmeņi u.c.), kas arī ir neatņemama šādu materiālu tapšanas sastāvdaļa.

Šī projekta mērķis ir izdarīt tā, lai jums par to visu nav jāraizējas. Sākot no sižeta idejas un scenārija, līdz pat tās realizācijai dzīvē – gatavam video materiālam – to visu (līdz pat materiāla nonākšanai medijos) jūsu vietā var paveikt nozares speciālisti.

__________

Pasūtīt video relīzi vai sižetu, kā arī uzzināt par izmaksām, var rakstot uz e-pastu info@presesrelizes.lv vai zvanot pa tālruņiem +371 28607446 un +371 26585625.

 

Comments are closed.